Ramy bron pojedyncze, jednorzędoweZnaleziono 35 produkty.

Ramy bron składane hydraulicznie bądź ręcznie, pojedyncze jak i również podwójne a także półzawieszane, transportowane na lawecie.

Zarząd Przedsiębiorstwa Almet wraz z ekspertami w roku 2007 JAKO PIERWSZY NA RYNKU zdecydował się na opracowanie swojego projektu i wdrożenie systemu produkcji ram bron jak i również pól bron a także zabezpieczeń gwintów zębów oraz uszkodzeń ramy bron – jako pierwszy wprowadził na rynek polski zastosowania ślizgów na polach bron – są zamontowane profile 40 x 40 x 4, chroniące gwinty zębów przed zbijaniem, uszkodzeniami, co pozwala łatwiej wymienić ząb brony, jak również chroni ramę bron przed przetarciami bocznymi przez zęby bocznych rantów ramy bron.

Po kliku modyfikacjach powstał PRODUKT IDEALNY. Wyprodukowaliśmy ponad 700 ram bron kompletnych.
Posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży, jeszcze nigdy nie odnotowaliśmy zwrotu, wadliwości sprzętu, lub niezadowolenia klienta.
Nasze brony hydraulicznie składane kompletne jak i również ręcznie znajdują się w każdym zakątku Polski a także za granicą.
W celu obejrzenia realnie naszego produktu proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny w celu wskazania potencjalnego nabywcy w Pańskiej okolicy.


Zapewniamy darmowy transport na terenie całego kraju, serwis gwarancyjny jak i również pogwarancyjny.

Na zakupiony u nas sprzęt udzielamy pisemnej gwarancji producenta* długookresowej na czas trwania 24 miesięcy.
* W okresie gwarancji usuwane są bezpłatnie uszkodzenia wynikające z wad produkcyjnych lub zastosowania materiałów i komponentów z ukrytymi wadami, roszczenia gwarancyjne obliguje producenta do pokrycia kosztów transportu wyrobu.

Rama ma trzypunktowe zawieszenie z możliwością regulacji. Dodatkowo posiada w górnym punkcie zawieszenia gniazdo pływające, co powoduje swobodne dopasowanie ramy do nierównej powierzchni. Pola bron są zaczepiane w czterech punktach, co uniemożliwia ich wyczepienie. Łańcuchy o zrywalności 6.4 Tony, uszy ciągnące podwójne ze sprężyny na śrubę M 16 klasy 8.8 przełożoną przez łańcuch.

Ramy wykonane są z profilu 100 mm x 100 mm x 6 mm - przód, reszta z profilu 100 mm x 50 mm x 5 mm. Dodatkowo w dolnej części ramy jest przyspawany płaskownik o grubości 50 mm x 8 mm, który pozwala dociskać ramą pola bron do podłoża a jednocześnie zabezpiecza ramę przed jej uszkodzeniem.
Stosujemy materiał tylko najwyższej jakości oraz trwałości. Stal gatunkowa.
Ramy można dociskać do pól bron - nasza technologia produkcji pozwala ramie swobodnie dopasowywać się do nierównych powierzchni.

Wykonujemy również na życzenie klienta ramy bron lżejsze, z zastosowaniem profili o grubości 80 mm x 80 mm x 5 mm przód oraz 80 mm x 50 mm x 5 mm tył.

Całkowita indywidualność każdego zamówienia, podczas składania zapotrzebowania na sprzęt klient sam dokonuje wyboru:
- możliwość zamówienia samej ramy brony, bez konieczności domawiania pól bron;
- możliwość zamówienia samych pól bron, bez konieczności domawiana ramy bron;
- rama składana hydraulicznie bądź ręcznie;
- pola bron ze wskazanego indywidualnie grubości płaskownika oraz rodzaju zęba;
- wskazanie gamy kolorystycznej;
- możliwość wykonania głównej ramy bron z zastosowaniem innych grubości płaskowników, również produkujemy ramy bron lekkie;
- dodatki: spulchniacze, wałki kruszące, włóka uchylna - zaprojektowana do rozbicia największych brył i wyrównania pola po orce, dlatego też mocowana jest z przodu ram bron;
- możliwość każdej modyfikacji.


Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo, stąd zachowujemy szerokość ramy odpowiednią, aby poruszać się po drogach krajowych w czasie transportu sprzętu na pole. Zmodernizowana forma produkowania przez nas ram bron aktualnie pozwala na wykonanie szerokości transportowej ramy od 2.80 m do 3.20 m.
Również dodatkowe zabezpieczenie przed nieoczekiwanych otwarciem ramy.


Dane techniczne:
Ramy bron pojedyncze, jednorzędowe