ŁyżkiZnaleziono 33 produkty.

Produkujemy łyżki:
- do materiałów sypkich;
- łyżki chwytakowe przeznaczone do transportu pół płynnych elementów;
- melioracyjne;
- łyżki skarpowe - skarpówki;
- łyżki ażurowe, żaluzjowe;
- łyżki z zębami kutymi.

Wykonujemy łyżki o każdej pojemności oraz szerokości, wykonywane z różnych grubości blach, dodatkowo wzmacniane żebrami środkowymi a także bocznymi belkami.

Produkt przez nasz oferowany charakteryzuje się wzmocnioną i solidną konstrukcją. Stosujemy tylko materiały twarde z certyfikatami jakości.
Duży nacisk kładziemy na wykonanie lemiesza spawanego do łyżki. Lemiesz odporny na ścieranie. W zależności od potrzeb stosujemy lemiesze hartowane, twarde z blachy Hardox.
Trwała powłoka lakiernicza.

Wyprodukowaliśmy setki a może tysiące łyżek, duża ich część trafiła do zagranicznych gospodarzy. Jak do tej pory nie odnotowaliśmy wadliwości komponentów, materiałów, trwałości łyżki.

Posiadamy własny transport, zamówiony towar dostarczamy bezpośrednio do klienta na terenie całego kraju. Zapewniamy serwis gwarancyjny jak i również po gwarancyjny.
Na zakupiony u nas sprzęt udzielamy gwarancji długookresowej*.
* W okresie gwarancji usuwane są bezpłatnie uszkodzenia wynikające z wad produkcyjnych lub zastosowania materiałów i komponentów z ukrytymi wadami, roszczenia gwarancyjne obliguje producenta do pokrycia kosztów transportu wyrobu.

Mocowanie do każdej maszyny, ładowarki, między innymi: Tuz, Tur, Euro, Manitou, JCB, Claas, Faresin, Liebher, Schaffer, Bobcat, New Holland, Weidemann, John Deere, Merlo i inne.

Składając u nas zamówienie na łyżkę, Klienta sam dokonuje wyboru odnośnie:
- pojemności łyżki;
- szerokości;
- wskazanie do jakiej maszyny ma być przystosowane mocowanie w łyżce;
- gama kolorystyczna;
- grubości blachy;
- dodatkowe żebra w środku;
- jak również uwzględniając wszelkie indywidualne zastrzeżenia.