Pola bron lekkie i ciężkie, brony poloweZnaleziono 12 produkty.

Zajmujemy się produkcją pól bron, ram bron kompletnych,hydraulicznych oraz ręcznie składanych a także ram bron transportowanych na lawecie.
Pola bron wykonujemy z płaskowników twardych - stal gatunkowa potwierdzona certyfikatami jakości.
Zęby są hartowane najlepsze w kraju, niezrównana marka.

Autoryzowany Partner sprzedaży Górniczej Fabryki Narzędzi - Firma o ponad 100 letniej tradycji, wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów dla kolejnictwa, górnictwa, rolnictwa i przemysłu maszynowego. Doświadczenie oraz jakość poświadczona wieloma nagrodami.

Jesteśmy jedynym dystrybutorem sprzedaży zębów z Górniczej Fabryki Narzędzi na województwa: Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie oraz Kujawsko-Pomorskie.
Stosujemy w naszych wyrobach tylko i wyłącznie zęby z GFN.

Zarząd Przedsiębiorstwa Almet zdecydował się na opracowanie i wdrożenie systemu zabezpieczeń gwintów zębów oraz uszkodzeń ramy bron jako pierwszy wprowadził na rynek polski zastosowania ślizgów na polach bron - są zamontowane profile 40 x 40 x 4, chroniące gwinty zębów przed zbijaniem, uszkodzeniami, co pozwala łatwiej wymienić ząb brony, jak również chroni ramę bron przed przetarciami bocznymi przez zęby bocznych rantów ramy bron.

Zawieszenia bron jak i same brony zdały egzamin przy uprawach ciężkich ziem żuławskich. Wyprodukowaliśmy ponad 700 ram bron kompletnych.
Posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży, jeszcze nigdy nie odnotowaliśmy zwrotu, wadliwości sprzętu, lub niezadowolenia klienta.
Nasze brony hydraulicznie składane kompletne jak i również ręcznie znajdują się w każdym zakątku Polski a także za granicą.
W celu obejrzenia realnie naszego produktu proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny w celu wskazania potencjalnego nabywcy w Pańskiej okolicy.

Wykonujemy pola bron:
- ciężkie oraz lekkie
- standardowe, poszerzane jak również każde nietypowe zlecenie
- z zastosowanie różnej grubości płaskownika
- z zastosowaniem różnej wielkości zęba.

Całkowita indywidualność zamawianego towaru.

Zapewniamy darmowy transport na terenie całego kraju, serwis gwarancyjny jak i również pogwarancyjny.
Każdy zakup w naszej firmie dokumentujemy pisemną 24 miesięczną gwarancją PRODUCENTA*.
* W okresie gwarancji usuwane są bezpłatnie uszkodzenia wynikające z wad produkcyjnych lub zastosowania materiałów i komponentów z ukrytymi wadami, roszczenie gwarancyjne obliguje producenta do pokrycia kosztów transportu. wyrobu.
Pola bron lekkie i ciężkie, brony polowe