Przedsiębiorstwo Almet Henryk Kuźmicz z siedzibą w Żuławce Sztumskiej 99 a, 82-440 Dzierzgoń w północnej części Polski, jest jednym z producentów części do maszyn i ciągników rolniczych, osprzętu do ładowarek oraz maszyn rolniczych w Polsce. Historia firmy z właścicielem Henrykiem Kuźmicz rozpoczęła się od 1993 roku, od kiedy zaczęła się sprzedaż maszyn i urządzeń sprowadzanych z Dani. Współpraca z duńską firmą pozwoliła na dynamiczny rozwój oraz zapoczątkowanie własnej produkcji.


Przedsiębiorstwo Almet przez te wszystkie lata rozwijała się oraz wprowadził szeroką gamę nowych, innowacyjnych produktów.


Przez pierwsze lata głównym nurtem działalności była produkcja części do maszyn i ciągników rolniczych, zaopatywanie głónych hurtowni w Polce jak i za granicą. Z biegiem czasu firma rozwinęła swoją działalność o produkcję osprzętu do ładowarek, głownie produkcja łyżek na rynki zagraniczne ale również spychy do śniegu, chwytaki do bel.


W roku 2007 Zarząd Przedsiębiorstwa Almet wraz z ekspertami JAKO PIERWSZY NA RYNKU zdecydował się na opracowanie swojego projektu i wdrożenie systemu produkcji ram bron jak i również pól bron a także zabezpieczeń gwintów zębów oraz uszkodzeń ramy bron – jako pierwszy wprowadził na rynek polski zastosowania ślizgów na polach bron – są zamontowane profile 40 x 40 x 4, chroniące gwinty zębów przed zbijaniem, uszkodzeniami, co pozwala łatwiej wymienić ząb brony, jak również chroni ramę bron przed przetarciami bocznymi przez zęby bocznych rantów ramy bron.


Po kilku modyfikacjach POWSTAŁ PRODUKT IDEALNY. Firma wyprodukowała ponad 700 ram bron kompletnych i stale ta liczba wzrasta. Brony hydrauliczne kompletne oraz ręcznie składane znajdują się w każdym zakątku Polski oraz za granicą.


Na przestrzeni lat działając w tej branży Firma posiada nowoczesny i dobrze zaopatrzony park maszynowy. Zespół doświadczonych i wykształconych specjalistów zapewnia produkty najwyższej jakości dostosowane do potrzeb na rynku polskim i zagranicznym, co również świadczy o ciągłym rozwoju firmy.


Przedsiębiorstwo Almet zbiera nagrody oraz pochwały nie tylko za swoje urządzenia, ale również za postawę społeczną oraz kadrową. Dba o pracowników i społeczność.

Produkty przed dopuszczeniem ich do sprzedaży przechodzą testy techniczne i funkcjonalne.

Maszyny i urządzenia dostępne są również w punktach sprzedażowych na terenie Polski. Doskonale konkurują z wyrobami z innych krajów.

 

Przedsiębiorstwo Almet  z zaangażowaniem wspiera działalność socjalną i sponsoruje kluby sportowe, szkoły oraz wydarzenia lokalne. W sporcie podobnie jak w biznesie, zgrana drużyna może osiągnąć więcej i stać się liderem.

 

Zaszczytem i wielkim wyzwaniem jest dla nas realizacja nowatorskich zadań, nietypowych zleceń.

 

 

INFORMACJA o zawartości zbioru danych osobowych

W wykonaniu obowiązujących obecnie przepisów informuję, iż administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Almet Henryk Kuźmicz siedzibą w Żuławka Sztumska 99A, 82-440 Dzierzgoń.

Zgromadzone dane zostały pozyskane w dacie pierwszej oferty, zlecenia, celem wykonania sptrzedaży towaru handlowego Przedsiębiorstwa Almet, jak również w dacie pierwszego zamówienia, zakupu i wystawienia pierwszej faktury, wz. Uzyskane dane będą tylko i wyłącznie przetwarzane w związku ze złożonym zleceniem dotyczącym sprzedaży towaru oraz w celu wystawienia dokumentów wz, faktury.

Przetwarzanie danych przez administratora będzie również dokonane w związku z prawnie usprawiedliwionym celem jakim jest w przyszłości udokumentowanie co do faktu i zgodności wystawienia wz, faktury. Wszelkie pozyskane dane przez administratora nie będą udostępniane osobom ani podmiotom trzecim. Podanie danych administratorowi jest wyłącznie dobrowolne, jednakże jest niezbędnym warunkiem wystawienia dokumentu zakupu oraz faktury. Administrator będzie przechowywał dane osobowe przez okres wymagający aktualnymi przepisami prawa w tym zakresie. Administrator w związku z przetwarzaniem danych osobowych informuje, iż każdemu kogo te dane dotyczą przysługuje prawo do: żądania dostępu do swoich danych danych, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych do innego administratora, wyrażenia sprzeciwu w związku z przechowywaniem danych w bazie administratora, wniesienia skargi do ustanowionego organu nadzorczego. Wszelkie uprawnienia wynikające, a związane z przetwarzaniem danych można zrealizować wnosząc pismo wprost na adres administratora: almet_dzierzgon@op.pl lub na numer telefonu +48 55 273 22 49.